Jajaa, ma käisin täna väljas – Piia & Nadjaga Undergroundis. Täitsa eduliselt olin üle kahe tunni kodust ära ja nautisin normaalse inimese elu. Ja tarbisin üle pikkade kuude alkoholi. Täitsa ära olin unustanud, mis tunne on.
Kui nüüd veel selle rinnapumba kätte saaks…