Esimene vein

Jajaa, ma käisin täna väljas – Piia & Nadjaga Undergroundis. Täitsa eduliselt olin üle kahe tunni kodust ära ja nautisin normaalse inimese elu. Ja tarbisin üle pikkade kuude alkoholi. Täitsa ära olin unustanud, mis tunne on.

Kui nüüd veel selle rinnapumba kätte saaks…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top