Dec 112008
 

Käisime täna arsti juures. Tuli välja, et Plika kosub mühinal – pikkust on 55 cm (sünnil 50) ja kaalu 4950 g (sünnil 3320). Nii et piima on küllalt :)

Aga punased täpid tunnistati allergiaks, pean nüüd oma söömist piirama hakkama. Šokolaadi ja mandariine võin vabalt vältida, aga kardan, et see on äkki ikkagi piimast… Ühesõnaga hakkan nüüd ennast vägistama ja piima mitte jooma. vaatame, kas läheb paremaks. Oeh.

Käisin täna onutütar Adal külas, tal on ka kaks väikest last. Ajasime jälle paar tundi mõnuga titejuttu. Ühtlasti õnnestus üks teine onutütar ka üle vaadata, keda ma viimati vist tõesti aastaid tagasi nägin – ta juhtus kogemata läbi astuma. Nii tore oli teda näha… Ja ta oli nii suureks kasvanud :)

Ja Plika sai omale VEEL ühe kotitäie riideid, sealhulgas ilusa punase body. Kas teate, kui vähesed nii pisikesed riided erksates toonides on? Enamasti ikka valge või roosa või helesinine või muud pastelltoonid. Oi, see punane on ilus.

Üks minu oodatud jõululastest otsustas varem ära tulla. Veel tänase kuupäeva sees, ma arvan. Ma olen niii elevil, ei suuda ära oodata.

  One Response to “Titeuudiseid ka”

  1. […] Plika esimese kuu näitajad ka üles – pikkust on ühepalju visanud, kaaluiive on Poisil veidikene suurem, punnid kah […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.