Oleks pidanud Mutti uskuma ja mitte uut MSNi installima. ÜLDSE ei meeldi. Ja seadeid ei viitsi ka hetkel näppida.
EDIT: Aga postkast avaneb nüüd Firefoxis, mitte IE-s!!! Selle nimel olen nõus paljugi andeks andma 😛
Oleks pidanud Mutti uskuma ja mitte uut MSNi installima. ÜLDSE ei meeldi. Ja seadeid ei viitsi ka hetkel näppida.
EDIT: Aga postkast avaneb nüüd Firefoxis, mitte IE-s!!! Selle nimel olen nõus paljugi andeks andma 😛