Jan 162009
 

… et laps jäi 11-12 paiku magama ja magab ikka veel?

Ööunne jäi ta kesköö paiku, ärkas ainult lühikesteks söögipausideks kella viie ja üheksa ajal. Ärkas kümnest, sõi üheteistkümnest ning oli siis suht virila olemisega, seega kussutasin ta jälle magama (jäi suht kergelt, nii et ma eeldasin virilust väsimusest tulenevat).

No aga viis tundi… Natuke pikk lõunauinaku kohta, ta pole viimasel ajal enam üldse nii pikalt maganud – eks ta ole juba üle kahe kuu vana, ei peagi ju nii palju.

Kigises küll paar korda läbi une, aga kui vaatama läksin, siis magas nii rahuliselt, et ei näinud põhjust segada ega äratada.

Ehk magab eelmiste päevade väsimust välja – viimase kahe päeva jooksul on ta peamiselt 15-45 minutiliste pauside kaupa maganud ja sedagi mitte väga tihti…

Huvitav on veel see, et kui Mees mul hommikul mähkme tuua palus, tõin ma hajameelselt marli asemel Moltexi ja tema pani selle sama hajameelselt lapsele alla. Kui asi mulle kohale jõudis, ei hakanud muidugi enam vahetama. Nagu me oleks varem teadnud, et ta täna eriti varakult lõunaunne jääb ja nii pikalt magab :)

  One Response to “Kas see on normaalne?”

  1. Nad vahest teevad jah nii, et magavad pikalt. Kas teil eelnevalt miskit üritust pole olnud millest välja puhata?
    Meie poisiga mõõtsime magamisaegu kui väike oli. Rekordid olid kusagil viie tunni kaupa, aga vahest ta magab isegi praegult nii pikalt :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.