Seda on ennegi juhtunud, et mu telefon uutest sõnumitest märku ei anna ja ma need miski hetk lihtsalt lugemata kujul inboxist avastan… Tavaliselt aga veidike kiiremini kui nüüd. Just leidsin kaks tükki – Iirise sõnum 2. veebruarist ja Mehe oma 17. veebruarist ehk siis kuu ja pool kuud tagasi. Halleluuja. Peaks vist ikka uue telefoni ostma.