Grr

Seda on ennegi juhtunud, et mu telefon uutest sõnumitest märku ei anna ja ma need miski hetk lihtsalt lugemata kujul inboxist avastan… Tavaliselt aga veidike kiiremini kui nüüd. Just leidsin kaks tükki – Iirise sõnum 2. veebruarist ja Mehe oma 17. veebruarist ehk siis kuu ja pool kuud tagasi. Halleluuja. Peaks vist ikka uue telefoni ostma.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top