Mar 192009
 

…unustasin täitsa ära, et tahtsin seda printsessi-sarja vaatama hakata ja magasin esimese osa maha. Teise ka, aga selle kordused on veel ees. Vaatasin just netist nii palju klippe, kui leidsin, aga tahaks ometigi tervet esimest osa näha… Kas kuskilt ei saa?

Tundub vahelduseks suht intrigeeriv reality olevat. Roberto meenutab mulle kangesti kedagi – ma pole küll suutnud siiani välja mõelda, aga ehk veel tuleb meelde.

Aga see Roberto on ju täitsa pandav :P Kui ma vallaline oleks, küll siis… :P Õnneks ei ole. nagunii ta on must lühem kah. Aga saadet vaadates on vähemalt silmarõõm. Vast meelitan Mehe ka vaatama, tal ju neid silmarõõme seal tunduvalt rohkem kui üks :D

  4 Responses to “Näedsa siis”

  1. see on väga HAIGE sari. aga just selleks, et vaadata ja irvitada, kõlbab küll. nalja peab ju saama.

  2. ja ronaldo ei oska üldse tantsida, nagu ma eile pipsi juures vägisi seda õudust vaadates tõdema olin sunnitud :)

  3. tervet saadet saad vaadata http://www.tv3.ee -> interneti tv -> unistuste printsess

  4. Tegin ka siis selle tõsieluseebiga tutvust ega suuda ära imestada tibide naiivsust ja lollust!
    Selle sarja nimi peaks olema hoopis “Ida-Euroopa libud”. Ilmselgelt on tegu hullu irooniaga, mida mõni ajudega inimene wannabe-tibide mõnitamiseks välja mõtles. Miks muidu korratakse pidevalt: “iga neidis unistab köita VÄLISMAA meest” ja “eks selgub, kas ikka iga välismaa mees on prints valgel hobusel”. Saate lõpuks tuleb raudselt välja, et Roberto on tegelt mingi ülesvuntsitud Narva ehitaja. Itaallase aktsenti tal küll pole ja inglise keel on ärimehe kohta kohutav. Justnagu vihjeks vaatab ta “juhuslikult” telekast “Pretty Womanit”, kus rikas mees komistab prostituudi otsa. Milline kena paralleel “armastuse” jahil ida-euroopa kaunitaride vahel, keda ema parema elu nimel saatesse sokutanud! Tsiteerides ühte säravat osalejat:”Et miks ma sinna läksin…Mul nagu pole meest ja no meest oleks vaja”

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.