Plika jäi just iseseisvalt tegelustekile magama – sehkendas seal, väsis ära ja vajus unne. Ilus! Loodetavasti juhtub seda edaspidigi 😛
Plika jäi just iseseisvalt tegelustekile magama – sehkendas seal, väsis ära ja vajus unne. Ilus! Loodetavasti juhtub seda edaspidigi 😛
Minul pole kumbki laps kunagi mangides magama jaanud 🙁
Minu plika jäi pidevalt 😀