Mehel on viimased päevad peamiselt kurguvalu olnud, muidu juba täitsa kõbus.
Jäin täna miskipärast keset päeva magama. Üles ärkamisest saati on kurgus ja peas selline vastik surve, et kohe-kohe hakkab valutama. Palavikku ega midagi muud õnneks pole. Tee ei aidanud. Eks ma siis nüüd võtan ennast kokku ja kuristan kurku soolaveega. Öäkk 🙂
Oeh, ma siiralt loodan, et ma ei jää haigeks – pärast seda vastikut kõhuviirust on igasugustest tõbedest mõneks ajaks kõrini.
Mingi kuri kurguviirus käib ringi muidu küll… 🙁