Harakale haigus…

Mehel on viimased päevad peamiselt kurguvalu olnud, muidu juba täitsa kõbus.

Jäin täna  miskipärast keset päeva magama. Üles ärkamisest saati on kurgus ja peas selline vastik surve, et kohe-kohe hakkab valutama. Palavikku ega midagi muud õnneks pole. Tee ei aidanud. Eks ma siis nüüd võtan ennast kokku ja kuristan kurku soolaveega. Öäkk 🙂

Oeh, ma siiralt loodan, et ma ei jää haigeks – pärast seda vastikut kõhuviirust on igasugustest tõbedest mõneks ajaks kõrini.

1 thought on “Harakale haigus…”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top