Esiteks on Edelaraudtee kodulehel uus ja parem kujundus. Teiseks avastasin, et reedeti ja pühapäeviti sõidab kaks lisarongi – Tartust 14.20 ja 19.50, Tallinnast 13.55 ja 20.09.
Kas see on juba ammu nii? Miks mina sellest midagi ei teadnud? Mõistlik igatahes, väga mõistlik 😛
Edela uus leht on küll peajagu parem kui eelmine!
need rongid sõidavad juba vähemalt aasta aega nii. kui isegi mitte 2, sest rasedana sõitsin ka juba nendega 🙂