Kuidas krt see võimalik on?

Ma olen veidi üle kuu aja uut MSNi kasutanud ja täna sain teada, et minu vana Hotmaili aadress saadab viirust. Kaalulangetamisteemalist kusjuures, irw.

Ma kustutasin märtsi alguses kõik kontaktid vanast MSNist ära ja blokeerisin aadressi, et see mingi aja pärast lõplikult kustuks. Sellest ajast saati olen ainult uut aadressi kasutanud. No ja kuidas see ammu kinni pandud vana siis nüüd järsku sellist jama saadab? Minu mõistus ei võta.

Ega’s muud kui blokeerige Hotmaili aadress ära, ma ju nagunii ei kasuta seda. Ja kui te veel seda oma kontaktidest kustutanud pole, siis on viimane aeg 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top