Apr 072009
 

Tähendab, jah, need rollimängud. Ma ei tea, mida ma täpselt tänasest päevast lootsin, aga ma oleks ju võinud ette aimata ;)

Ma nimelt vihkan näitlemist ja igasugu (minu jaoks) totakaid (seltskonna)mänge. Ma tahaks nende puhul kõige kaugema kivi alla pugeda, et jumala eest millestki osa võtma ei peaks. Täna seda võimalust paraku polnud.

Teiste etendusi vaatasin ma huviga – väga toredad olid ja naerda sai. Sedasama ise teha – tänan, ei. Läbi häda tegime ära, aga suht halb sai, ausõna.

Õnneks oli paar praktilisemat ülesannet ka, mingeid küsimusi ja liste kirjutada – seda tegin rõõmuga.

Mul tõesõna pole midagi praktiliste grupitööde vastu, hea meelega arutan ja panen kirja ja kannan ette, kui see teema mind huvitab – ja ökoteema kahtlemata huvitab. Aga (rolli)mängud ja näitlemine – ei iial enam. Brr.

Kasulikku infot ei saanud ka täna üldse – kõik, mida me seal tegime, oli vähemalt minu jaoks nii läbinämmutatud ja iseenesestmõistetav… Aga nagu ma aru sain, olid kogu see programm tegelikult hoopis teismelistele mõeldes tehtud ja neile on see kindlasti ka asjalik – ükski teismeline ei tea ju tarbimisest midagi, vanemate rahakoti peal elades on hea mõttetusi tahta. Ma ise ka tahtsin, mäletan ju küll :P

Aga lõpetuseks lasti PowerPointis ilusate piltide ja muusika taustal neid mõtlemapanevaid fakte, mida olingi ammu mõelnud netist jälle üles otsida – mida peaks iga natukese aja tagant jälle üle lugema. Et me oleme enamikust inimkonnast tohutult palju “rikkamad” ja õnnelikumad juba sellepärast, et me oskame kirjutada, et meil on kodu ja raha ja pole sõda ega nälga jne. Koos arvudega on see väga mõjuv. Paneb perspektiivi natukeseks jälle paika. See oli tänasest loengust minu jaoks ainus reaalne kasu.

Üldiselt oleks pigem vahele jätnud. Mehele jällegi pigem meeldis (mis siis, et uut infot ei tulnud) ja tundus, et paljudele teistele ka. Nii et asi on ikka inimeses kinni :)

Ülejäänud kolm osa on õnneks jälle väga praktilised, rohkem infot ja näpunäiteid ja kõike seda, mida mina otsima tulin. Juhhei!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.