Et nagu…?

Lähen mina üle nädalate (kuude?) täiesti juhuslikult Blogtree lehele (mh, ma lugesin täna üle aastate Delfi naisteka artikleid ka, igav oli lihtsalt) ja mida ma näen?

Mis teil on igav või?

Ah, Vaska, ma teen su veel kuulsaks 😛 Sa peaks ikka omale uue blogi tegema kähku.

1 thought on “Et nagu…?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top