Lähen mina üle nädalate (kuude?) täiesti juhuslikult Blogtree lehele (mh, ma lugesin täna üle aastate Delfi naisteka artikleid ka, igav oli lihtsalt) ja mida ma näen?
Mis teil on igav või?
Ah, Vaska, ma teen su veel kuulsaks 😛 Sa peaks ikka omale uue blogi tegema kähku.

Sa Blogtrees ikka üksjagu, mu meelest.