Täna sai käidud kirikus, valimas ja Lõunakeskuses pannkooki söömas. Õhtul tulin emaga Pärnusse. Mees jäi maha, sest töönädal ees. Ta polegi varem lapsest üle ühe öö eemal olnud, nüüd siis tervelt kolm. Kolmapäeval on arstilkäik ees, selleks ajaks tuleme tagasi.
Plika areneb tundidega ning saavutab nihverdamises järjest uusi ja kõrgemaid tasemeid. Olen liiga väsinud, et pilte arvutisse tõmmata. Homme…
Porgandi-riisipüree vasikalihaga läks kohe esimesel korral ülihästi kaubaks. Täna sai igaks juhuks ainult natukene – uue asjaga ei tea ju kunagi, kas ta üldse sööb ja ega nt allergiat tekita, homme saab oluliselt suurema koguse.