Katrjuss 16. June 2009 at 12:54 teie laps on üldse väga nunnu. tunnistan ausalt, et see on ka üks päris suur põhjus, miks ma siin blogis käin koguaeg. pilte vahtimas noh! 🙂 Reply
teie laps on üldse väga nunnu. tunnistan ausalt, et see on ka üks päris suur põhjus, miks ma siin blogis käin koguaeg. pilte vahtimas noh! 🙂