Viimased kolm päeva sai Võrumaa metsasügavuses puhatud, poole ööni vigvamis siidrit joodud, meeletus koguses grillitud, väljas päikese käes tugitoolis peesitatud ja tundide tundide kaupa raamatut loetud, rabas sumbatud, soojärvel paadiga sõidetud ja miljoneid sääski tapetud. Sihuke jaan siis seekord. Nüüdseks tagasi tsivilisatsioonis 🙂





