Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi…

Viimased kolm päeva sai Võrumaa metsasügavuses puhatud, poole ööni vigvamis siidrit joodud, meeletus koguses grillitud, väljas päikese käes tugitoolis peesitatud ja tundide tundide kaupa raamatut loetud, rabas sumbatud, soojärvel paadiga sõidetud ja miljoneid sääski tapetud. Sihuke jaan siis seekord. Nüüdseks tagasi tsivilisatsioonis 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top