Jul 122009
 

Kratt küsis selle postituse lõpus, mida ma praegu ülikooli õppima läheksin. Miskipärast unustasin talle vastata.

Kui ma saaksin praegu oma toonased valikud uuesti teha, siis oleksid võimalikud valikud kas raamatupidamine, eesti või inglise filoloogia… Või siis arhitektuur :)

Seda muidugi tingimusel, et ma oleks noor ja lastetu ja saaks samamoodi muretult päevases õppes käia ja mõnusat tudengielu elada. Praegu, ühe kõrghariduse juba omandanuna, väikese lapse kõrvalt – filoloogiasse enam küll ei viitsiks, arhitektuuri jaoks on vist ka liiga hilja. Raamatupidamine on endiselt plaanis.

Arhitektuur tundub lihtsalt nii mõnus. Kõik see joonestamine ja plaanimine. Aga seal on hulk ebameeldivaid (füüsika jms vallas) aineid ka, sellepärast ma eriti tõsiselt seda karjääri ei plaani :P

Oh, läksin korra Tallinna Tehnikakõrgkooli kodulehelt rakendusarhitektuuri õppekava vaatama (alternatiiviks on ju vaid EKA ja kuna ma olen kõike muud, kui kunstiinimene, oleks mul TKTK-s kahtlemata rohkem lööki) ja leidsin veel sihukese põneva asja nagu tehnoökoloogia – igasugune ökoloogiaga seotu on mulle ju hirmus südamelähedane ja kindlasti oleks põnev õppida.

Peaks uurima, mis ökoasju veel kuskil õppida saab. Kes teab, kunagi, kui laps(ed) suurem(ad)…

Kas keegi teab tõepoolest juba 18-aastaselt, mida ta oma eluga peale hakata tahab? Imetlen neid inimesi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.