Kodu, kallis kodu

Me polegi vist Plikaga nii pikalt järjest kodust ära olnud – Londonis olime kaheksa päeva, nüüd sama kaua Pärnus + kaks päeva tuuritasime veel Eesti peal ringi.

Puhkus oli mõnus, väga mõnus. Aga ah kui hea oli koju jõuda. Pole paremat kohta kui kodu.

Fotosid ja muljeid on mitme mälukaardi jagu. Täna olen liiga väsinud, aga miski hetk kirjutan kindlasti pikemalt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top