Me polegi vist Plikaga nii pikalt järjest kodust ära olnud – Londonis olime kaheksa päeva, nüüd sama kaua Pärnus + kaks päeva tuuritasime veel Eesti peal ringi.
Fotosid ja muljeid on mitme mälukaardi jagu. Täna olen liiga väsinud, aga miski hetk kirjutan kindlasti pikemalt.


