Aug 132009
 

Jõudsime eile õhtul lõpuks Haidele külla (plaanid olid põhimõtteliselt juba ammu, aga meie plaanid teadagi alati venivad :D ) – et lõppema hakkavat suve ära kasutada, natuke grillida ja saunas käia. Tegelikkuses nägi see välja muidugi nii, et meie jutlesime toas, kuniks liha väljas grillis ja ennast “iseenesest” tuppa tõi ning saunas käisid ainult mehed – seda poole ööni, nii et Meest ma õhtu teise poole jooksul praktiliselt ei näinudki.

Täna hommikul avastasin, et ma ei teinud mitte ühtegi fotot. Mitte ühtegi! Mõtted olid ilmselt mujal, kogu aeg sai muudkui juttu räägitud, laps tegutses omaette. Muuseas lõhkus Haidel mingi teleka juhtme ära – väike paharett.

Tartus on mõnus elada, aga nii tore oli natukeseks veel väiksemas linnas olla. Mulle väikelinna elu täitsa meeldiks, ma arvan, aga sellegipoolest ei lähe me vist Tartust niipea kuskile.

Lisaboonustena avastasin, et Plikal on kaheksas hammas pea välja pistnud (see on see Jõgeva õhk, ma ütlen!) ning täna hommikul ei jõudnudki piletimüüja meieni (ise ka ometi otsima ei lähe, eks), nii et säästsime paugust 68 krooni. Sweet!

Ahjaa, tagasiteel tuli veel rongis meelde, et ristimise pildid, mis ma Haide jaoks mälupulgale tõmbasin, jäid ka andmata – tassisin pulga sama targalt koju tagasi. Mu mälu pole vist enam see, mis vanasti :P Aga noh, järgmine kord siis.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.