Aug 282009
 

Olin eile õhtul nii väsinud, et kaks märkimisväärset asja jäi kirja panemata.

Esiteks magas Plika eile kella üheteistkümneni – ja mina koos temaga. Seda ei ole küll kunagi varem juhtunud – okei, vastsündinuna magas ta kogu aeg, aga hiljem on alati üheksa paiku ärganud. Seda üllatavam oli, et ta päeval nii pikka lõunaunne jäi. Eks magas pisikuid välja.

Teiseks tegin eile oma elu esimese Paypali makse. Konto oli mul tükk aega olemas, aga seal tuleb ju mingi hirmkeeruline protsess läbida, et see päriselt tööle saada ja selle sain tehtud alles veidi enne tagasi Eestisse kolimist.

Aga nüüd tahtis Maris eBayst ühte jubinat – kuna tal polnud ei krediitkaarti ega Paypali ja minul on mõlemad olemas, siis lubasin ise ära tellida. Pidin kõigepealt tükk aega kasutajanimesid ja paroole meelde tuletama (need on reeglina küll ühed ja samad igal pool, aga mõnes kohas nõutakse pikemat parooli, mõnes kohas on sisselogimine meiliaadressiga jne, kuna vahetasin millagi Hotmaili Gmaili vastu ja Firefoxi Chrome’i vastu, ei olnud kindel, milline aadress on ja polnud salvestatud kah), aga see läks pärast mõningat katsetamist õnneks ja ehkki ma ei saanud lõpuni päris täpselt aru, mida ma tegin (à la klikkisin yes/ok/confirm ja kirjutasin vajalikku infot :D ), siis tundub, et tegin kõik õigesti.

Iiris, kui sa seda enne loed, kui ma sulle MSNis pihta saan – Rein ei tule ikka pulma, nii et ma tellisin selle jubina sinu aadressile (ära siis üllatu, kui Manchesterist kiri tuleb), saada see ka oma emaga Eestisse. Sa ju ei pahanda :P

  2 Responses to “Eilse jätkuks”

  1. ma olen eelmise aasta oktoobrist saati paypali ja ebay ohver…heas mõttes :) elu on ikka lõpp mugavaks tehtud! aga mis teha, kui ma poes ei viitsi käia :)

  2. irw. :D jah, ma tõepoolest loen seda su blogist enne :P noh, mul ei ole vist valikut. :D ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.