37.4 :P

Magasin enamiku palavikust kergeks peavaluks. Unine on olla, aga energiat on igal juhul rohkem. Homseks on vast korras küll.

Marta arvas eelmise postituse kommentaaris, et tegu võib ikkagi olla rinnapõletikuga – no ei tea mina, käisin peeglist vaatamas, kohe mitte ei tundu, et rind kuidagimoodigi punasem oleks, mingeid tükke ega muud pole endiselt. Valu pole samas ka ära kadunud.

Ega’s midagi, uni peaks sellessegi selgust tooma.

1 thought on “37.4 :P”

  1. Hetkel siinkandis ongi miski liikvel… ühel päeval haige, kurk, palavik jne… järgmisel päeval kõik korras, nagu poleks midagi olnudki ja siis jälle haige… mingi uus haiguse laine….

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top