Magasin enamiku palavikust kergeks peavaluks. Unine on olla, aga energiat on igal juhul rohkem. Homseks on vast korras küll.
Marta arvas eelmise postituse kommentaaris, et tegu võib ikkagi olla rinnapõletikuga – no ei tea mina, käisin peeglist vaatamas, kohe mitte ei tundu, et rind kuidagimoodigi punasem oleks, mingeid tükke ega muud pole endiselt. Valu pole samas ka ära kadunud.
Ega’s midagi, uni peaks sellessegi selgust tooma.
Hetkel siinkandis ongi miski liikvel… ühel päeval haige, kurk, palavik jne… järgmisel päeval kõik korras, nagu poleks midagi olnudki ja siis jälle haige… mingi uus haiguse laine….