Oct 222009
 

Täpselt nädal tagasi toodi voodi. Tükkidena. Panin täitsa üksi kokku :P Abikaasa oli ju tööl, polnud ometi aega oodata, et ta koju jõuaks. Õpetus oli olemas, läks libedalt, nagu suur pusle.

Jube s*tt voodi, muide. Esiteks pole tal põhi mitte puulippidest, vaid metallvarbadest – need on seal siis reas ja keskel on teistpidi risti üks. Aga see ristine on ainult paarist kohast kinnitatud, nii et kõik ülejäänud kolisesid, kui voodis külge keerata. Teipisin kõik kinnitamata ristumiskohad kinni, sai parem.

Teiseks on raam suurem kui madrats, ehkki mõlemad on king size. Peatsist/jalutsist on paarkümmend senti ülearu, külgedelt vähem, aga ka nats. Ja kui suure hooga voodile istuda, siis läheb madrats kohe väga paigast ära, libiseb lihtsalt veerandi võrra üle ääre. Ja muidu on ka s*tt madrats, sihuke…Vedrune. Aga no mis seal ikka. Suva :P

Vanast diivanist üle jäänud padjad (selle nö põhja või aluse viskas omanik välja), millest ehitatud “voodis” seni magasime, said nüüd elutuppa “diivaniks” laotud.

Omanik käis nädalavahetusel oma naisega siin, tõid meile mõned asjad ja nokitsesid siin teha terve päeva, mingit silmaga nähtavat tulemust polnud rohkem kui et elutoa kolmandale aknale sai ka kardin ette ning kamina kohale riiul ja peegel:

Ahjaa, meie gaasikamin, mis päeval on Plika eest ära peidetud, me ükskord testisime seda ka. Niru:

Homme peaksime lõpuks Plikale voodi saama. Turvaväravatega juhtus sihuke “tore” lugu, et too Abikaasa töökaaslane, kes need meile laenama pidi, läks neid oma vanematekodust ära tooma, aga kuna ta isa ei olnud sel ajal kodus, oli ta need varem maja kõrvale välja tõstnud ja no võite kolm korda arvata, kas need olid alles või ei. Püha idiootsus, kas ta tõesti ei tea, et Londonis välja tõstetud asjad kaovad kohe, et välja tõstmine tähendabki: ma ei taha neid enam, viige ära?? Nojah, igal juhul jäime ilma :D Too kolleeg lubas uurida, äkki saab mõnelt teiselt sõbralt laenuks. Loodame parimat.

MrsB küsis mu käest mõni aeg tagasi, mis asjad meil elamisest veel puudu on ja ma ei viitsi ikka veel neid üles kirjutada, ehkki list on siinsamas laua peal. Põhimõtteliselt on kõige hädavajalikum ilmselgelt olemas, ülejäänut annab olemasolevate ebamugavamate variantidega asendada. Ma mõni teine päev ehk kirjutan pikemalt.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.