Oct 232009
 

Okei, Plika läks eile alles poole kümne paiku magama (või isegi kümme? pool üheksa üritasime esimest korda, ei jäänud, ehkki lõunauni oli tavaline 11.45-13.45) ja ärkas öösel nelja paiku nuttes üles (gaasid vist, vähemalt peeretas), nii et tema magama saamiseks läks 10-15 min rahustamist (tissist üksi ei piisanud). Aga kui me täna hommikul voodist lõpuks välja saime, oli kell 10:38!

Okei, tegelikult ta ärkas sutsu varem – no ütleme, kõige varem kümnest, pigem veerandist või poolest. Mina olin unine ja tukkusin, tema nihverdas voodis, patsutas mind, tiris juustest ja ajas ennast püsti.

Aga ikkagi. Et ta üldse NII kaua magas. Hämmastav. Äkki hakkab inimeseks saama :P

(Ei, mul ei ole tegelikult mingeid illusioone, ma tean, et mind ootab veel palju kella kuueseid hommikuid ees. Aga SIIANI pole neid õnneks pea ühtki olnud, ehkki ta läheb magama ilusti 20-21 vahel)

Oh, ma ei kujuta ettegi, mis kell ta nüüd lõunaunne jääda võiks :D

  One Response to “Ajalooline hommik”

  1. Hehehe. mul on kaks last. Ja nagu kiuste on üks selline, kes tahab juba üheksast magama ja ärkab kuue ajal üles ja teine just selline, kelle magamapanekuks raiskad hullult aega ja energiat ja kui ta enne ühtteist magama saad, siis on juba hea. Nii et minul pole seda magamise või oma aega ei hommikul ega õhtul. Õnneks on laste isa samuti hommikuinimene, nii et mehed ärkavad tihtipaela koos üles ja ajavad omi asju ja lasevad naistel magada. Aga ette on tulnud ka seda, et ärkan suurte süümekatega selle peale üles, kui kuulen Taavit külmkapi ukse kallal majandavat. Nüüd on juba parem, sest viieaastane on piisavalt iseseisev. Ärkab üksi ja mängib või vaatab telekast multikaid ja isegi helbed saab ise söödud, kui piimapakk ilusti lahti ja külmkapis olemas on.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.