Nov 032009
 

Esteet, nagu ma olen, mudisin seda kõike natuke (jätsin ainult aktiivsed lingid, võtsin eraldi aadressid lõpust maha) – kampaania originaaliteksti võite Epu juurest kiigata.

Petrone Print proovib väikest blogi-turunduse kampaaniat. Selles osalemiseks tuleks Sul postitada oma blogis järgmised viis linki:

Reeglid:

– Blogi peab olema juba enne kampaaniat aktiivselt toimiv

– Lingid peavad olema aktiivseks tehtud

– Lisaks linkidele tuleb postitada ka reeglid ja auhinnaraamatute nimekiri, et ka Sinu sõbrad saaksid tahtmise korral kampaanias osaleda.

– Kampaania algab 3. novembril ja kestab 3. detsembrini

– Üks blogi tohib osaleda üks kord.

Pärast postitamist saada oma meil blogilingiga aadressile blogikampaania@gmail.com ja anna teada, millist raamatut sooviksid endale kingiks ning kuidas sooviksid seda kätte saada (kas tuled ise Tartus järele või lisad oma postiaadressi).

Valik on Petrone Print kirjastuselt järgmine:

NB! Kingi saadab kirjastus Sulle tasuta koju Eesti siseselt. Kui soovid saada raamatut välismaale, tuleb Sul postikulud endal tasuda.

Oh, raske saab see raamatuvalik olema. “Minu Ameerikad” on mul olemas. Meestest, lihtsalt, “Tähe tänav” ja “daki.elab.siin” kah. Kui väga ahvatlevana lasteraamatud ei tunduks, olen ma piisavalt egoistlik – tahaksin siiski midagi endale, mitte Plikale.

Ma pole rohkem Minu-sarja sihilikult ostnud, sest ma olen kogumise fänn ja kui “Minu Ameerikad” võisin veel kuidagi välja vabandada – loen Epu blogi, isiklik huvi ja nii – siis kui ma mõne ülejäänutest saaksin, tekiks kindlasti kohe tahtmine need kõik muretseda. Aga sel juhul oleks pidanud seda algusest peale tegema, nüüd on neid liiga palju :D Kui kunagi raamatulaadal käisin, siis oli seal osa Minu-sarjast väga odav, aga mul lihtsalt ei olnud raha, nii et ostsin teisi, veel odavamaid. Ja jättes kõrvale Minu-sarja, siis “Tule, ma jutustan sulle loo” ja Murutari “Naisena…” raamatuid tahaks ju ka. Aargh.

No ja kõige rohkem tahan ma muidugi Justini “Minu Eestit” (isegi Abikaasa, jajaa, Abikaasa, kes kunagi ühtki vähekegi ilukirjandust meenutavat raamatut ei loe, tahab seda), aga selle eest peab paraku maksma. Maksame ka :P Peakski kellegagi läbi rääkima, et ta selle meile ära ostaks, auto on ju kohe-kohe tulemas.

Eks mul on paar päeva aega mõelda. Peaasi, et see raamat reede õhtuks Pärnusse jõuaks…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.