Nov 102009
 

Külalised tahtsid shopata ja esimene siht oli teadagi Primark. Kuna nad otsustasid autoga minna, sest kamba peale tuleb parkimise eest maksta sama palju, kui bussipiletite eest, pressisin ennast muidugi ka auto peale. Ja õhtuks oli £60 läinud nagu niuhti.

Sain endale lõpuks hommikumantli (£10) – vana jäi Eestisse ja oli nagunii omadega õhtul. Ennist ei meeldinud mulle ükski värv, aga täna oli fuksiaroosat ja punast ka, ostsin roosa :P Võrratu, mõnus, pehme, soe… Oi, kuidas ma olen hommikumantlist puudust tundnud.

Teiseks peamiseks sooviks oli leida mustriga põlvikuid või sokke, no neid sukataolisi, mida oleks hea pükste ja poolkinniste kingadega kanda. Leidsin väga lahedad, nimi oli trouser socks :D – kolm paari maksid £2.

Kolmandaks oli vaja soetada uusi toppe ja sviitreid – jällegi ei võtnud siia eriti midagi kaasa, ainult kõige lemmikumad. Eelistan reeglina küll põnevamaid värve ja mustreid, aga täna oligi eesmärgiks saada mõned odavad nö basic topid, mida oleks mõnus kodus kanda ja värviliste jakkidega ja… Nii ma siis proovisin ja valisin lõpuks igavese hulga välja (maksid £1.50-£2.50 tk):

CIMG9387

Ühe ilusa käisteta ploomililla läikivast riidest pidulikuma topi ostsin ka – sellise… Sügava rippuvate voltidega kaelusega, kui te nüüd aru saate, mis ma mõtlen. Maksis küll £8, aga no ei suutnud ostmata jätta, nii ilus oli. Sobib ideaalselt mu musta seelikuga, mis pidulikeks puhkudeks sahtlis ootab (leidsin selle kunagi kaltsukast ja olen seni kandnud vaid paar korda, ema juubelil ja…). No ja siis veel neli paari mustriga sukkpükse ja mõned püksikud, ilma nendeta ju ei saa kunagi Primarkist ära mindud.

Ja Plikale ka mõned riided, hambaharja ja hambapasta :P

CIMG9392

Nad lähevad homme jälle Croydonisse, et muudes poodides ka käia. Ma ei julge vist enam kaasa minnagi :P

  One Response to “And again I shopped until I dropped…”

  1. ma olen niii kade…tahaks ka primarki :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.