Seal, kus lumi on maas 4 Comments / By Tikker / 18. December 2009 Eile: Praegu: Homseks lubati Abikaasa ülemuse sõnul kolm tolli 😛
õeke 18. December 2009 at 00:52 heh… tahad, hakkame lumiseid pilte võrdlema? IRW (jah, ma saan aru, et londonis suur sündmus, kui paar helvest maha tuleb) Reply
õeke 18. December 2009 at 14:24 meil aint -12, a lund jätkub. räägitakse, et pidavat jõuludeni maas olema 🙂 Reply
heh… tahad, hakkame lumiseid pilte võrdlema? IRW (jah, ma saan aru, et londonis suur sündmus, kui paar helvest maha tuleb)
aga meil on miinus 20 kraadi 🙂
Täna mõõdeti Sõrves meeter… öelgu ülemusele 😀
meil aint -12, a lund jätkub. räägitakse, et pidavat jõuludeni maas olema 🙂