Kolmepäevapalavik!

Mina polnud sihukesest asjast kuulnudki, aga Kessu arvas juba üleeile, et kui laupäevani palavik on ja pühapäeval täpid tulevad, siis on tegu kolmepäevapalavikuga.

Kusjuures eile minu meelest palavikku polnud, samas Plika magas väga pikalt lõunaund, ju midagi vajas veel ikka välja magamist. Ja täna on tõepoolest selg pisikesi punaseid täppe täis (õnneks vähem ja väiksemad, kui tollel pildil). Rinnal on vähem, mujal pole pea üldse.

Igatahes – palju rõõmu punastest täppidest. Vähemalt tean nüüd, mis viga. Ja enam ei nakka. Ja viie päevaga peaks täitsa korda saama.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top