Lõpuks ometi diivan!

Abikaasa töökaaslasel oli just täna juhtumisi oma isa suur auto, nii et see £10 maksev 4 miili kaugusel asuv sofa bed on nüüd meie oma 😛 Kuna lahti käib see nii, et seljatugi läheb lihtsalt alla, mahub meie kitsast uksest suurepäraselt sisse ka. Õhtul toovad koju, siis teen pilti. Pidi ilus olema, rohelise-valgetriibuline.

Ma olen NII õnnelik!!! 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top