Mar 252010
 

Plika jäi magama kümme minutit üks läbi. millalgi poole kolme paiku ärkas nutuga ja ajas ennast voodis püsti. Rahustamiseks läks veidi aega, aga siis jäi ta üllataval kombel mu sülle taas magama.

Ikka veel magab… Kolm ja pool tundi.

Kaua võib? Lõunat ta eriti ei söönud, snäkiaegki juba möödas… No vahet pole – Abikaasa läheb täna pärast tööd ülemuse sünnipäeva tähistama ja jõuab ilmselt alles poole öö ajal koju, mis tähendab, et mina üksi nagunii süüa teha ei viitsi – eks saame siis kuidagi niisama hakkama. Ja pole häda, kui söögiajad nats paigast nihkuvad, üks päev ju võib!

EDIT: Ärkas viis minutit viis läbi, seega magas pea neli tundi. Hämming – tavaline on teatavasti kaks, üle kolme pole enam teab mis ajast saati tulnud…

  One Response to “Hmm”

  1. kle äkki on täna mingi magnet- või muu tormi päev, sest mul Kenneth magas ka 4 tundi. Tavaliselt ikka 2.5 või heal juhul 3.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.