May 052010
 

Sai jälle Marisega shoppamas käidud – terve päev Oxford streetil. Eriliseks tegi kogu sündmuse asjaolu, et Plika oli sel ajal Abikaasa töö juures :D Ta ise pakkus välja, et võib võtta – raamatupidaja 6-aastane poiss oli ka seal, Abikaasa koolitab praegu oma järglast välja, seega peamiselt kontrollib tema tööd… Nii siis veetiski Plika enamiku päevast temaga ja mina sain rahus poode kammida. Hindamatu!

CIMG0354Päris palju raha kulutasin, samas absoluutselt mitte midagi ebavajalikku ei ostnud. Üks emotsiooniost küll oli – maasikatrikoo Plikale :) Märkasin seda Mothercare’is juba jaanuari alguses, siis ei raatsinud osta, kuna jäi aga südamesse, otsustasin täna, et võin £8/154 kr kulutada küll – lõppeks kolime ju suvepealinna, seega hakkab Plika kõigi eelduste kohaselt palju meres sulistama. See suvi kasutame muidugi veel olemasolevaid ujumispükse, mahuvad küll ja hoiavad igasugu paksema kraami kinni, järgmiseks suveks on Plika loodetavasti mähkmevaba ja trikoo paras :P Valisin 2-3 ja 3-4 aastat suuruste vahel, aga kuivõrd Plika on vähemalt siiani oma vanust arvestades keskmisest pisem, siis võtsingi väiksema – ei taha ju aastaid ka oodata, et kanda saaks. Nii et põhimõtteliselt vajalik ost, aga sellega oleks veel aasta viivitada võinud ja kuskilt ka tõenäoliselt odavamalt saanud. No aga MAASIKAS! Ei saanud ju ostmata jätta!

Kõhuelanikul õnneks tarbetuid hüüdnimesid pole, mis edaspidi võiksid selliseid emotsioonioste põhjustada, teda kutsusime nimepidi juba ammu enne, kui soo teada saime :P

Marks&Spencerist ostsin imetamisrinnahoidjad, aga need viin vist tagasi… Esiteks tundus kodus uuesti proovides, et ei istu ikka päris hästi, teiseks oli see kahene pakk ja valget ma tegelikult ei taha, polnud lihtsalt valikut. Samas pole ma midagi paremat leidnud, no too H&Mi oma ainult, mida pikendusega kasutada saaks, see oli kallim, £16/328 kr (M&S 2 tk £25/450 kr). Tegelikult tahaks veel Mothercare’i sleep brasid proovida, aga minu suurust pole kuskil sees… Argh. No igatahes saab tšeki alusel 35 päeva tagastada, kui nad aga peaksid sama pangakaarti tahtma, millega ost sooritati, siis tuleb Marisega minna… Primarkis vähemalt on nii, et tagastuse saad samale kaardile, niisama vahetada võib lihtsalt tšeki alusel. No kuidagi ikka saab.

Dorothy Perkinsi tall sectioni soodusmüügist leidsin tumesinised kummiga teksad, nood alt kitsenevad ja hirmus ümber, skinny jeans. Allahindlus £18/324 kr -> £12/216 kr :P Ega see kumm just eriti esteetiline välja näe, aga kasvavat kõhtu arvestades just see, mis vaja, pealegi on mul kõik praegu kasutuses olevad pluusid nii pikad, et katavad pükste ülemise osa kinni, mingit vahet seega pole – nüüd on vähemalt ühed veidi viisakamad pikad püksid mustade dressikate kõrvale, nood venivad ju kohe põlvedest välja ja üldse… Kõrini on, terve eelmise raseduse olid need ju ka mu ainsad püksid :D Ilmad pole alati nii soojad, et seelikut või põlvpükse kanda, rasedatele ju tall pükse ka ei tehta, nii et väga vedas.

Primarkist ostsin kaks toppi, punane maksis £5/90 kr ja hall £4/72 kr – viimane on pealegi organic cotton, väga peen. Mood õnneks soosib pikki T-särke, kõhukandjale asendamatud :) Suurused on muidugi nii, nagu jumal juhatab – kui tavaliselt ostan ma Primarkist 10/38 suurust ja rasedana 12/40, et kõht sisse mahuks, siis seekord sai punane 8/36 ja hall 14/42 :D No mis teha, üks venis hirmsasti ja teine mitte. Sellest moraal – alati peab proovima, niisama ei julge midagi osta.

CIMG0349

Anneka poisile pükse otsides hakkasid ühed endale nii meeldima, et võtsin Plikale – poiste omad, hall on mänguväljakupüksteks ideaalne. Ja see nunnu jõehobu! Just praegu täitsa parajad, eks väikevend saab hiljem endale. Haa, ja kirsina tordi peal avastasin just, et need ei maksnud mitte £5, vaid £2.50/45 kr – sildil oli hind €5, ma ei pannud poes erinevat märki tähelegi… Aga nüüd tšekil erinevatele inimestele mõeldud oste märgistades (Marise, õekese, Anneka ja minu asjad) avastasin, et miskipärast oli hind naeltes poole odavam. Super!

No ja siis avastasin veel, et nondel imeilusatel värvilistel bodydel on suures poes palju enam värvivalikut. Ei suutnud muidugi vastu panna ja võtsin teisi ka, kohe mitmes suuruses. Et kui endal kõiki vaja ei lähe, siis ehk jällegi katsikukingiks vms.

CIMG0344

Selline saak siis täna. Homme läheb Maris Brightonisse, nii et meie Plikaga oleme kodused, neljapäeval on plaanis Camden, reede-laupäev veel lahtised… Pühapäeval läheb Maris ära, esmaspäeva veedan Murakaga (ja vean ta ilmselt kuskile kummalisse kohta shoppama, kus oleks olemas nii Matalan kui Asda ja Primark kah… Oled hoiatatud, hah), teisipäeval juba Rootsi, saab oma uue peene käsipagasikohvri sisse õnnistada. Nägin õekese pampu täna veebikaameras, no nii lõpp armas, et söö või ära… Ei jõua ära oodata, millal näppida saan!

  2 Responses to “Värviline rõõm, vol 2”

  1. lihtsalt tahtsin mainida, et Primark on hirrrrrmus küll – ma ostsin kaks päeva tagasi täpselt samasuguse punase valgete täppidega pluusi, mis sul seal pildil on. :) et eestlaste maitse on ikka jube sarnane ? :D

  2. […] Täna oli ülim eesmärk osta Plikale rannariided, sest maasikatrikoo suuruses 2-3 aastat, mis eelmisel suvel veel hädaga asja ära ajas, on nüüdseks lootusetult […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.