Viimasel ajal on kuidagi raskem kõhtu kaasas kanda. Mõõtsin täna ära, 105 cm. Nojah, pole siis ime, viimati mõõtes (mis polnud üldse nii ammu) oli mu meelest veel alla saja…
Ülehomme saab seitse kuud täis, siis teen pilti kah. Mulle meeldivad ümmargused numbrid 😛 Oli plaanis juba 30. nädala täitumisel foto teha, aga see idee tuli uuesti meelde alles 30+2.
Oi, juba 7 kuud. Siis on ju varsti juba käes! 🙂