Tähtaegadest tuleb kinni pidada!

CIMG1202

11.08.2010 kell 7.47
3870 g & 53 cm

Loodetavasti on mõõdud õigesti meeles, mingit paberit veel saanud pole 😛 Kõik on suurepärases korras, eks ma varsti kirjutan sünniloo ka.

(Ja ärge minu käest küsige, miks nad poisi üleni roosasse riietasid… Varjasin nii hästi, kui sain, aga natuke mütsi jäi ikka näha 😛 )

37 thoughts on “Tähtaegadest tuleb kinni pidada!”

  1. Õnne ja pikka närvi lapsevanematele 😉
    …ja 11 august on super päev 😉 – hakka või ennustajaks!

  2. Kõik algab meeletusest

    Tarkus tuleb pärast
    suur argipäev on igas silmapilgus
    ent igavesti miskit salapärast
    on noore ema pehmes soojas pilgus.
    On usk,et sinus jätkub eluahel
    on tunded,mida teisele ei näita
    on teadmine,et maa ja taeva vahel
    ei suuda keegi sinu aset täita.
    Võib lapsi kallistada,hoida,kanda
    võib iga päev osta uue lelu…
    Kuid sinust enamat ei suuda keegi anda-sest ainult sina,ema,annad uue elu.

    Palju õnne vahmiiliale!

  3. Rõõmustame koos Teie kõigiga!!! Palju õnne 🙂 Ja suurt perepalatit soovime ka Teile 🙂

    PS. Meie mõlemad poisid mässiti kohe peale sündi roosasse. Ega me algul ise tähele ei pannudki alles hiljem piltide pealt vaatasime, et ohooo roosa.

  4. Palju õnne 🙂 Ilus nimi poisil 🙂

    Ja see poisid roosasse, tüdrukud sinisesse trend on vist üldlevinud, minu tips pandi sinistesse riietesse näiteks 😀 Ja sõprade poiss roosa-lillakirjudesse.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top