Ei saaks öelda, et valikut ei ole

Vanaisa läks Plikaga poodi ja mänguväljakule, Poiss jäi lõpuks magama (õigemini niheleb voodis, aga häält ei tee, seega ma eeldan, et magab – nägu on teisele poole, vaatama ei viitsi minna). Ühesõnaga mul on nüüd lõpuks võimalust midagi teha. Tahaks:

magada
lugeda
blogi kirjutada
koristada

Blogid lugesin läbi, nüüd parem olen natuke aega usin ja koristan. Ehk siis jõuab hiljem ka eilsest kirjutada ja raamatut lugeda. Magamine on ju nagunii nõrkadele 😛

Njah. nüüd hakkas hoopis Poiss karjuma. Emaduse rõõmud…

1 thought on “Ei saaks öelda, et valikut ei ole”

  1. Provotseerid v6i ironiseerid? 😀
    Magamine on ilu, nooruse, hea tervise ja pika elu pant.

    Pigem on magamine igav, eriti kui vaba aega niigi napib.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top