Vanaisa läks Plikaga poodi ja mänguväljakule, Poiss jäi lõpuks magama (õigemini niheleb voodis, aga häält ei tee, seega ma eeldan, et magab – nägu on teisele poole, vaatama ei viitsi minna). Ühesõnaga mul on nüüd lõpuks võimalust midagi teha. Tahaks:
magada
lugeda
blogi kirjutada
koristada
Blogid lugesin läbi, nüüd parem olen natuke aega usin ja koristan. Ehk siis jõuab hiljem ka eilsest kirjutada ja raamatut lugeda. Magamine on ju nagunii nõrkadele 😛
Njah. nüüd hakkas hoopis Poiss karjuma. Emaduse rõõmud…
Provotseerid v6i ironiseerid? 😀
Magamine on ilu, nooruse, hea tervise ja pika elu pant.
Pigem on magamine igav, eriti kui vaba aega niigi napib.