Miks küll on nii, et kõik läheb alati kallimaks, kui oled arvestanud? Jätsin enda meelest piisava varuga ja nüüd pean ikka krediitkaardi appi võtma.
Aga hea küll, asi on seda väärt 🙂
Miks küll on nii, et kõik läheb alati kallimaks, kui oled arvestanud? Jätsin enda meelest piisava varuga ja nüüd pean ikka krediitkaardi appi võtma.
Aga hea küll, asi on seda väärt 🙂