Dec 282010
 

Käisin täna siis arsti juures ka ära. Kuna mul endal pole kunagi mingeid probleeme olnud ja talle paistsid ka silmad korras, siis arvas, et võin põhikohaga läätsi edasi kanda küll, seega ei hakka praegu uusi prille ostma. Ja silmaop tuleb võimalikult kiiresti plaani võtta – küll kuidagi leiab raha nii silmade kui remondi jaoks.

Ma tahaks ju küll ühepäevaseid läätsi kanda, aga kurat, miks need peavad üle kahe korra kallimad olema… No eks ma saan aru küll, miks – materjalikulu suurem ja silmadele kah kõige paremad. Aga ühepäevastele kuluks kuus 467 kr ja 24/7 variandile vaid 175-185 krooni… Lisaks see, et MINULE on viimane variant rangelt võttes mugavam – kogu aeg näen ja ongi kõik.

Ühesõnaga kui ma just läätsed.com loosimisega nende ühepäevaste läätsede aastavaru ei võida, mida ma nüüd viimati tellisin, siis vist jään ikka oma kuuajaseid edasi kandma.

Aa, tegelikult oleks veel muidugi selline võimalus, et kannangi kodus ainult prille ja panen ühepäevased silma siis, kui välja asja. Tähendab siis, kaugemale kui Plikaga õue mängima või poodi. Samas ma käin noil päevil nii harva mujal ja ega ma tegelikult ei näe suuremat pointi isegi, ma ei tea… Raamatukogus või hambaarsti juures käimiseks läätsi silma toppida. Ja ega neid pidustusi enam ka ei tule, jõulud ju läbi. Selle mõttega võikski ainult prille kanda. Isegi nina enam ei valuta, sest silikoonist padjad on pehmemad ja eks on juba harjunud ka. Aga prillid on siiski vastikult ahistavad. Ebamugavad seal nina peal ja ikkagi väsitavad mind. Külma ilmaga väljas käimisest (õigemini täpsemalt siis külmast õuest tuppa tulemisest ja sellega kaasnevast udust) parem ei räägigi.

Nii et ma vist panen 1. jaanuaril pidulikult oma 24/7 läätsed jälle silma. Selle mööndusega, et katsun enam mitte unustada niisutavaid tilku kasutada, üle kuu aja kindlasti silmas ei hoia ja ehk teen vahel mõne läätsevaba päeva ka – mis on küll ses mõttes tüütu, et ma peaks endale siis läätsekarbi ja -vedeliku muretsema, mul pole neidki enam igiammu.

Ja 2012. kevadel lähen opile! Vot nii :P

  2 Responses to “Endiselt silmateemal”

  1. Mina kasutan uhepaevaseid. Kain nendega suvel, siis kui on vaja paikeseprille kanda. Talvel kain prillidega. Opile tahaks ja raha oleks, aga kardan :| ja ei ole kindel kas lastakse teha, sest iga aasta laheb uhe voi molema silma nagemine nats kehvemaks…

  2. Mu mees tahab ka mulle laseri teha, aga ma ei tea kas tahangi kuna mulle meeldivad prillid – kannan neid nagu aksessuaare. ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.