Feb 152011
 

Kui ma olen kolm päeva järjest jube usin olnud, siis on ju täiesti normaalne üks päev maha lebotada?

Pühapäeval oli mõnus – hommikupoolikul käisime Abikaasa vanaemal külas, hiljem pesin pesu, koristasin natuke teise poole kolituba ja vedasin kõik raamatukastid siia poolele. Ülejäänud õhtu istusin neid lahti kakkudes ja raamatuid Excelisse kirja pannes. Ega ma pole ju normaalne. Statistika või värk, mulle kohutavalt meeldib selline organiseeritus.

Eile õhtul koristasin magamistoas riidekapi ära – selle, kus asjad puude peal ripuvad. Sinna oli erinevatel aegadel igasugu kraami kuhjatud ja ei mahtunud enam midagi – võtsin kõik välja ja panin süsteemselt ära, sai kohe parema ülevaate, nüüd on kõigil riietel ka oma puu, mitte pole üksteise otsa kuhjatud. Puid oleks tegelikult juurde vaja.

Järgmiseks on plaanis lasteriiete sorteerimine. Ma ükskord juba üritasin seda teha ja sain väheke süsteemsemaks, aga süsteem on jälle sassis. Läbisegi on parajad ja väikesed või siis väikesed ja suured… Pean nii ära pakkima, et eraldi saaks need väikesed, mis tahan ära anda, need väikesed, mis tahan endale jätta ja kõik parajaks saamist ootavad tuleks ka kuidagi organiseeritult ära panna, et need ikka kantud saaks, mitte kuskile kotipõhja ei ununeks.

Aga viitsimine, see sai täna otsa, asemele tuli laiskus. Olen hommikust saati arvutis istunud, trenni kohta uurinud ja… No ma ise ka ei tea, mida ma siin täpselt teinud olen, kui päris aus olla.

Raamatukogu tähtaeg on täna toiduraamatul, aga mina ei viitsi ennast välja vedada. Pikendada ei saa, eks siis maksan viivist. Liiga külm on :D Homme lähen nagunii välja, siis ehk käin raamatukogust ka läbi… Mis siis, et need kohad on vastassuundades. Sellise ilmaga tasub vist sõidutalongidesse investeerida.

Krt, ühel teisel raamatul on ka tähtaeg (ja järjekord, nii et pikendada ei saa), siis tuleb ju kahekordne viivis… Aga täna välja minna ikkagi ei viitsi.

Ma nüüd katsun laiskusest üle olla ja toiduraamatut edasi lugeda (jajah, see pole veel läbigi, kaugel sellest). Alternatiiv oleks hakata sortima neid riidekotte, mis siin kuhjas ootavad, aga SEDA ma ju ometi ei viitsi??? :P

  One Response to “Päevad ei ole vennad”

  1. Kui sa tahad midagi ära anda, siis plikade riided alates sünnist võtan vastu :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.