…saab katkestatud ainult sellepärast, et tahtsin mainida oma kavatsust tunni aja pärast kuningliku pulma otseülekannet vaadata. Nii palju, kui see laste kõrvalt võimalik on 😛
Aga kui mul kunagi vaba hetk tekib ja ma ennast blogi kirjutamiseks kokku võtan, siis saab kuulda nädalavahetuse Tartu muljetest ja sellest, kuidas ma tuba ümber tõstsin ning maniküürikääridega akna ees olevast kardinast juppi maha lõikasin.
Kas see vaba hetk ka täna tekib, ei julge lubada. Sel nädalal ehk ikka.