Ja üks hea asi veel

Unustasin eile mainida, et saime oma pliidiremondi rahalise poolega kah sotid selgeks. Vat seal olid mingid kraanid, mida keerates sai valida nö suve- või talverežiimi – kas pliit kütab ainult vett või ka radikaid. Neid kraane oli võimatu keerata, memm päris täpselt ei teadnud, kumb peal on, elutoa radikad läksid terve talve väga vaevaliselt soojaks, nii et kahtlustasime suverežiimi. Torumees nüüd käis vaatamas, mis juppe täpselt vaja on, käis siis kuskilt hinda küsimas ja saime pakkumise, et kõik jubinad kokku umbes €46.

Me olime pliidi remondiks veel €100 arvestanud, aga tuli välja, et tööraha ta ei tahagi, hoopis seda, et Abikaasa tema arvuti korda teeks (okei, neli kilo vaske on ka vaja tasaarveldada, see läheb veel juurde… Ja juppide paigaldamiseks on tal aega alles järgmisel nädalal, aga me oleme juba ootamisega harjunud :D). Jällegi absoluutselt suurepärane, sest meil oli just puudu kütuseraha Lõuna-Eesti reisi jaoks. Nüüd peaks vist küll nii hakkama saama, et praegu tekkiv krediitkaardivõlg saab kahest õige pea laekuvast viimasest võlajupist makstud ja uueks palgapäevaks oleme enam-vähem nullis.

Asjadel on imepärane viis paika loksuda – ma olen ikka nii ääretult tänulik selle eest, kuidas kõik jamad järjest lahenevad.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top