Kristi 12. August 2011 at 08:47 Ônnesoovid noorhärrale ja vanematele ka!Sa oled nii oma ema nägu – armas. Reply
Katjah 12. August 2011 at 20:16 Ohh, te olete kõik nii ilusad ja armsad. Ja sisekujundus on ka 5+. Hea on näha, et rahakott ei peagi puuga seljas olema, loevad ikkagi inimesed. Mõnus! 🙂 Reply
Ônnesoovid noorhärrale ja vanematele ka!
Sa oled nii oma ema nägu – armas.
Palju õnne poisile ja perele!
Õnnitlused 🙂
Ohh, te olete kõik nii ilusad ja armsad. Ja sisekujundus on ka 5+. Hea on näha, et rahakott ei peagi puuga seljas olema, loevad ikkagi inimesed. Mõnus! 🙂