Perekondlik laupäev

…vähemalt esimene pool sellest. Siis pidi Abikaasa tööle minema. Hooaeg on alanud, “elagu” töised nädalavahetused. Urr.

Kuna nägin häirivat unenägu (blogiteemal :D), läks mul hommikul Poisi ärkamise ajal uni ära, nii et jäin kell seitse temaga üles. Sõi oma putru ja mängis rõõmsalt omaette, kuni Plika ja Abikaasa kell kaheksa ärkasid. Sõime koos hommikust ja läksime siis Steineri aeda taluturule – Sepa mahetalu lubas seal igatsugu maitsvat jäätist müüa, tuli kange isu proovida.

Otse loomulikult oli küll šokolaadi-piparmündi, kookose ja põldmarja jäätist, aga minu välja valitud lemmikut halvaa ja maapähklitega oli ainult Kaubamajaka juures toimuval laadal (need olid ühel ajal). Abikaasa ja Plika proovisid kaks esimest ära ja ägisesid mõnust, mina ostsin lohutuseks hoopis pannkooki. No ja hiljem oli vaja veel Kabli pagari pirukate ja saiakestega maiustada.

Siis läksime ja vaatasime lõpuks üle uue mänguväljaku Vallikääru ja Viking hotelli vahel. Oli igati mõnus, Plika lustis tükk aega ringi.

Ja lõpuks Kaubamajaka juurde, sest ma tahtsin ikkagi oma jäätist ka. Oli täpselt nii hea, kui arvasin, ma olen suur halvaa fänn. Tahtsin veel Rimist maheriisi osta, aga miskipärast polnud. Päh.

Kell kaks läks Abikaasa tööle ja jäime lastega omaette. Plika magas pikalt lõunaund, Poiss oli rõõmus ja nihverdas ringi ning magas ka hiljem. Mina natuke koristasin, rohkem istusin arvutis 😛

Ma pole üldiselt selline ema, kes viitsiks tundide kaupa põrandal istuda ja lastega mängida – ma pigem näitan neile asjad kätte ja lasen omaette toimetada. Aga mõni mäng on päris hea – selline, kus Plika paneb mind magama, nii et minu ainus kohustus on pea padjale panna, põrandal lesida ja lasta endale laulda ning tekki peale panna. Eriti mõnus on see siis, kui olemine nagunii unine… Tänasesse õhtusse sobis hästi.

Abikaasa töötab, Poiss magab, Plika sööb… Kui nüüd tema ka magama saaks, siis oleks vaba õhtu 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top