Oct 112011
 

Haa, see oli nüüd pooltahtmatu Maxima reklaamlause kasutamine. Palun kergemat karistust :P

Eile mööda erinevaid veebipoode kolades ning Abikaasale uut telefoni otsides avastasin ma Elisa lehelt midagi hoopis põnevamat – nimelt ühe udupeene pakkumise. Paketi, kus kõik võrgusisesed kõned on täitsa tasuta (ka ilma kõnealustustasuta!), kõneminut €0.063, SMS 0.08 ja miinimumarve €6.33.

Mul on juba aastaid Teleyks ja ma olen sellega täitsa rahul olnud. Eelmise aasta lõpus kuulsin, et on plaan see ära kaotada, Elisaga ühte liita, oli ka mingi supersoodne pakkumine Elisa võrku üle tulemiseks. See pakkumine jäi kasutamata, kuna tuli soodne pere peale, aga mu ema ei saanud too hetk paketti vahetada, tal oli tasuta telefoni saanud ja selle paarist aastast oli veel mõni kuu alles. Mul üksi ei tasunud see ära, nii jäi vana. No ja Teleyks on siiani ikka eraldi ka.

Praegune pakett on mul Teleyks 78, kus kõigil kõnedel on kõnealustustasu €0.05, võrgusisesed muidu tasuta, kõneminut mujale võrkudesse ja SMS kah €0.05. Ja miinimumarve 4.985 :D

Headel kuudel on mu arved alla €10, aga alla €7 pole kunagi olnud. Halvematel kuudel olen isegi €15 maksnud. Abikaasale helistamine maksab :P

No igatahes see uus pakett tundus soodsam, võtsin viimase aasta kõnede eristused ette ja tegin kiired arvutused – kõik kuud tulidki uue hindadega tunduvalt soodsamad. Mida väiksem arve, seda väiksem vahe, aga näiteks kõik mu arved vahemikus €6.94-7.68 oleks tulnud uue paketiga miinimum €6.33… Ja suuremate arvete puhul oli soodustus juba märgatavam – näiteks €15.80 asemel oleks olnud €8.61, €13.09 asemel €7.85.

Tegin emale sarnase statistika ja tal tulid kah kõik arved niiviisi odavamad. No tal on minust rohkem rääkimist ka.

Ühesõnaga saatsin oma andmed, täna helistas Elisa tädike ja varsti-varsti ongi mul uus leping. Ja mis kõige mõnusam, Elisas käib arveldamine normaalselt kalendrikuu algusest lõpuni – see oli ainus asi, mis mind Teleyhe juures häiris, mingil põhjusel oli nende arveldusperiood alates 15. kuupäevast.

Juhhei! Ma olen alati nii rahul, kui mul õnnestub kuskilt jälle mingi soodsam diil leida. Mulle meeldib püsikulude pealt kokku hoida!

  2 Responses to “Hakkame veel vähem maksma!”

  1. EMT-ga maksan veel vähem – usu või ära usu, aga viimased pool aastat ei ole ma kuus üle nelja euro pidanud maksma :)
    Oli ka miski Elisa pakkumine – imesoodne, millele EMT tegi omapoolse analoogse pakkumise ja nii nad pakkusid üksteist üle (või pigem alla) ja nüüd ma siis kõnelengi EMT-is imeodavalt :) Me like it!

  2. Jah, ka ma olen EMT klient, täpselt öeldes Simpeli kasutaja ja seda juba aastaid, pikki pikki aastaid.
    Samas ei ütle ma midagi halba Elisa kohta, kooli ajal olin just Elisa lepinguline klient. Nii et mõlemad on head – nii EMT kui Elisa.
    Mis puudutab kulude kokkuhoidu, soodustusi, paremaid pakkumisi – kes meist neid ei sooviks?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.