Liivakastihooaeg on avatud!

Peale päikese oli viimasel nädalal ilmselge kevade märk ka see, et kui Poiss vanasti pärast 3-4h lõunaund kärus ärgates esimese asjana: mämm-mämm! nõudis, siis nüüd on selle asemel esimesed sõnad pärast ärkamist: kiiga-kaaga! Seda nõuab ta tegelikult kogu aeg, terve päeva 😀 Õue, kiiga-kaaga! Nii me siis olemegi iga päev käinud – vahel hommikupoolikul, pärast lõunaunest ärkamist aga kohe kindlasti.

Eile olid lapsed Abikaasaga esimest korda liugu lasknud, no tänaseks oli päike nii hea töö teinud, et said liivakasti kah. Oh seda õnne ja rõõmu, tegemist jagus tükiks ajaks. Liugu lasid ka usinalt – Poiss ronib kõige tavalisemast redelist üles nagu vana mees (hea küll, ma ikka turvan teda ja paar korda libises ta astme pealt läbi augu maha kah, kuna aga kukkumine polnud kõrge ja vatid paksud, ajas ennast kohe püsti ja hakkas uuesti ronima) ning oskab ise ilusti kõhuli jalad ees alla lasta.

Mul tuli meelde, et 1. jaanuaril oli samuti absoluutselt võrratu päikseline ilm, kus me terve perega õues olime ja pilti tehtud sai ka, miskipärast aga blogisse need pildid toona ei jõudnud. No panen siis nüüd. erilist vahet tänasega pole 😀

Niisiis on vaja tõestust ka selle kohta, et vahepeal talv ikkagi oli 😛 Palun väga, 20. jaanuar:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top