Mar 252012
 

Tüüpiline – kui emotsioone kohe kirja ei saa, siis tulevad uued nii kiirelt peale, et vanemad sündmused lihtsalt ununevad. Pärast reise on alati väsimus ja nii see läheb.

Ega ma ei oska miskit pikalt kirjutadagi – nagu tavaliselt, oli nädalavahetus täis äärmiselt mõnusaid kohtumisi ja toredaid hetki. Kõigepealt hängisime veidike Daki pool ja imetlesime tema uut Nõmme kodu, siis käisime külas Kratil ja imetlesime tema kodu, öösel olime õe juures, no tema kodu me oleme juba nii palju imetlenud, et nüüdseks juba harjunud :D Ja pühapäeval käisime Kertu juures, kus kohe kahtlemata nende uut kodu imetlesime.

Ega keegi pole märganud, et ma olen kodupede? :P Mulle lihtsalt nii kohutavalt meeldib näha, kuidas inimesed elavad. Endale võime küll teatud stiilis kodu tahta, aga ka teistsuguste kodude juures on alati nii palju asju, mida imetleda. No näiteks meie lemmikud on nummid viilkatusega puitmajad, mis ei takistanud meil nautimast uusi, “kandilisi” (Krati väljend :D), puhtaid, ruumikaid ja valgusküllaseid kodusid. Igalt poolt saab inspiratsiooni! Ja ehkki näiteks Kertu kodu ehitusele olin kõik see aeg fotosid vaadates kaasa elanud, siis no päriselt oli ikka palju ägedam.

Oleks, oleks, et saaks juba ise ka renoveerida :P Aga ühel heal päeval!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.