Ammu oleks võinud ära kolida

Mul on hea meel, et ma kolimisega lõpuks ühele poole sain. Lisaks uuele ja mõnusamale blogile tähendab see minu jaoks ka midagi muud – sain üle oma perfektsionismivajadusest, oma “kõik nüüd ja kohe” vajadusest. Pole praegu häda midagi, saan vaikselt kujundust nokitseda ja postitusi üle vaadata. Tundub, et isegi readerit vanad postitused ei risusta, nii et mingit muret pole.

Tõepoolest. Kõike ei pea saama nüüd ja kohe, kõik ei pea olema perfektne. Alustada võib ka lihtsalt hästi, küll siis on aja jooksul võimalik see perfektseks muuta 😛

Millegipärast olin jumala kindel, et pean uuele blogile uue Sitemeteri konto tegema. Tegingi siis. Täna avastasin, et oleks saanud lihtsalt aadressi ära muuta. Muutsingi ja kasutan esimest kontot edasi, nii on mõnusam. Tahaks uue konto ära kustutada, aga ei leia sellist kohta.

Sitemeteriga on veel see jama, et ehkki ma ikka käin ja märgin ära, et külastusi minu enda brauserist ignoreeritaks, avastan miskil hetkel, et need on jälle lubatud. Ja ma käin üsna tihti ka ise oma blogi lugemas, nii et 😀 See suur number seal on osaliselt mu enda tekitatud, täiesti tahtmatult. Aga mis seal ikka, las olla, vähemalt kena counter ja nii edasi.

Igatahes on mul nüüd kolm jubinat igasuguste numbrite ja ülevaadete ja kokkuvõtete jaoks – Sitemeter, Google Analytics ja Jetpack. Tõepoolest, nagu MrsB kunagi kirjutas – viimast on nii mugav kasutada, nii et Analyticsi lehele satun pigem harva. Aga las nad olla kõik, ma olen ju statistikafriik 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top