Sep 262012
 

Reedel jäid Maximas silma nunnud täpilised kohvitassid. Just sellised, kuhu hea latte arti teha. Sundisin ennast mitte ostma – raha ju vähe, ise ära kolimas, taolise kujuga kohvitasse on juba piisavalt, pealegi olen mõtisklenud, kas tahangi enam selle masinaga jamada, äkki peaks üldse maha müüma. Praegu ju seisab teisel pool kastis, sest köök on nii väike, et ruumi selle jaoks pole ja Londonis kohvikus töötamise ajast sai taolisest kohvist nagunii üsna kõrini.

Aga siis me käisime Tallinnas ja ühe külaskäigu ajal pakuti mulle lattet. Ma pole seda NII ammu joonud ja tõeliselt nautisin. Ja mõtlesin, et ei saa ikka masinat maha müüa :D Kaasa muidugi ei vea, aga jääb meie tagasi tulekut ootama.

Ja täna me läksime laste soovil Maximasse. No seal ju need Legod, tahtsid mängida :D Nägin jälle neid tasse ja mõtlesin, et tühja kah, ostan ära, liiga nunnud. Ja kui ma siis tšekil hinnasildi €1.99 asemel €0.99 avastasin… Kohe eriti hästi läks!

Niisiis jäävad need täpilised iludused meie tagasi kolimist ja uut kööki ootama. Perfektse suurusega hommikukohvi jaoks, 400 ml.

  One Response to “Lootusetu!”

  1. Keskmine kruus on äge, mulle meeldib.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.