Mängime lastega elutoas arsti. Mingi hetk hakkavad nad tülitsema, mina ütlen, et lahendagu oma asi ise ära, ma lähen nii kauaks magamistuppa. Varsti tuleb Poiss:
“Emme, tule!”
“Kuhu?”
“Tule elutuppa, mängime arsti!”
“Miks siin toas ei saa arsti mängida?”
Poiss mõtleb natuke. “Siin kollid tulevad. Hammustab sind!”