Nov 152012
 

Kas keegi mäletab kunagist ETV näidatud sarja Mirror, Mirror? Tegevus toimus Uus-Meremaal ja peategelasteks olid kaks neidu, kes elasid samas majas aastatel 1995 ja 1919 ning said käia teineteise ajas läbi peegli.

Miskipärast tuli see sari mulle meelde ja hakkas kummitama ning õnneks on see netist kenasti kättesaadav, nii YouTube’i kui torrenti kaudu. Nii et vaatasin uuesti :) Meeldivalt lühike – 20 osa, ca 23 minutit pikad. Ja kui paljude lapsepõlvesarjadega on nii, et praegu üle vaadates tunduvad need totrad (nt Highlander), siis see meeldis täitsa hästi praegu ka. Kusjuures ekstra põnev oli vaadata sellepärast, et esimest korda hakkasin vaatama alles poole pealt (pinginaabri soovitusel), nii et esimesi osi polnud ma üldse näinudki – täiesti võimalik, et koguni pool sarjast oli nägemata.

Sihuke mõnus noortepõnevik, ma ütleks. 1995. aasta riideid oli muidugi üpris piinarikas vaadata ja süžee oli kohati veidi LIIGA jabur, aga üldkokkuvõttes siiski täiesti nauditav.

  3 Responses to “Mirror, Mirror”

  1. Mis mõttes ma olen nüüd pinginaaber, mitte Maris? Urr…

  2. Oi, aitäh meelde tuletamast! Ma vaatasin ka seda, ilmselt mitte küll kõiki osi, aga siiski vaatasin. Väga lahe, võtan ka ülevaatamiskavva :)

  3. Kuidas mul küll see on täiesti meelest läinud? See oli kunangi väga lahe :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.