May 302013
 

Ema juures ei viitsi üldse arvutis olla, pole selleks sobivat aega ega kohta. Vaatan vahel kiirelt meilid üle ja loen blogisid, aga isegi seda viimast eriti ei viitsi, kirjutamisest rääkimata. Selle asemel vaja ju elada :P

Esmaspäeva õhtul kasutasin juhust, et lapsed magasid pikka lõunaund, ning läksin Kaubamajakasse kingi otsima. Leidsingi kenad plätud.

Teisipäeval käisin juuksuris, pärast seda ostsin linnast teised hirmkallid kingad :D Õhtupoolikul sain Kaidiga kokku, käisime lastega rannapromenaadil ja Rannapargis jalutamas.

Eile käisin hommikupoolikul lastega raamatukogus – nemad valisid omale raamatud, mina ka. Pärastlõunal oli kosmeetik, pärast seda sattusin Rüütli tänaval kokku oma klassijuhatajaga, kellega pool tundi lobisesime, õhtul läksime Tagele külla, jäime ööseks ka. Jõime šampust ja jutustasime kella üheni.

Täna hommikul viis Tage oma plika aeda, meie jalutasime Abikaasa vanaemale külla. Seal sai hommikust söödud ja mängitud, koduteel läksime mööda koolist, kus õpib Abikaasa õetütar ning just siis läks ta kehalise tundi, nii et saime kokku ja paar sõna juttu puhuda :D Ennelõunal jõudsime koju, panime õhemalt riidesse ja läksime tagasi õue – lapsed mängisid, mina lugesin raamatut.

Mõtlesin lastega koos lõunaund magada, sest väsimus oli suur, aga kui me lõunat sõime, helistas Kaidi ja pakkus spa kinkekaarti, mis homme aegub. Sain homseks kenasti aja ja nüüd on tänu täis kõhule ja elevusele väsimus muidugi täiesti läinud. Ma saan homme näohoolitsuse, parafiinihoolduse kätele ja massaaži, IMELINE!

Niisiis… Nüüd on lühiülevaade möödunud päevadest kirjas. Pildid tulevad kunagi hiljem. Võin rahus raamatut lugeda, kuni Poiss magama jääb, siis lähen Mai keskuse kasutatud kraami poodi, mille eile raamatukogus käies avastasin – seal on lõpumüük ja soodushinnad, sulgevad 1. juunil. Tuleb üle vaadata!

Ja juba homme õhtul või ülehomme hommikul saame OMA koju. Imeline, taas.

Nii et jah… Praegu on päris elu ja arvuti taga ei malda istuda. Isegi raamat on huvitavam :D

Nii hea on olla Pärnus, kus kõik on oma ja igal pool tuttavad. Kodu on ikka kõikse parem koht.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.