Aug 282013
 

Eilsest alates on lapsed oma rühmades ja söövad hommikust ning lõunat. Plika on nagu vana kala – läheb rõõmsalt ja on rõõmsalt. Eile oli õues mängides veidi õnnetu olnud, aga ei nutnud, täna oli kõik täitsa korras. Poiss jäi mõlemal hommikul pärast kõva kallit kenasti kasvataja käe kõrvale, aga hakkas emme järele huilgama juba siis, kui ma koridoris olin. No ma tagasi ei läinud, mõlemal hommikul olevat huilgamine kestnud 10-15 minutit – selline tüüpiline Poisi jonnihoog, ikka trampimise ja käte vehkimisega :D Seejärel aga rahunes ja ülejäänud päev oli kena. Hommikust ta kummalgi päeval ei söönud, lõunat aga hea isuga. Järele minnes on rõõmus, järgmisel päeval läheb rõõmuga… Nii et jah, üsna hästi.

Plika väitis eile, et jääb täna magama, aga täna hommikul otsustas, et ei taha. Täna väitis jälle, et jääb homme – no näis, ma sundima ei hakka, kuni vajadust pole. Aga olen ka neile öelnud, et KUI ma peaks järgmisest nädalast tööle minema, siis peavad nad lasteaias magama, sest issi ei saa nendega kodus remondi kõrvalt tegeleda. Näis siis.

Käisin eile ise hambaaarsti juures ja kui mainisin, et lastega peaks ka tulema, sain kohe tänaseks mõlemale aja. Ema käis Plikaga, too olevat suu lahti ajanud juba enne, kui vaja oli :D Mina käisin seejärel Poisiga ja temagi tegi minu süles istudes kohe suu kenasti lahti ning lasi kõik üle vaadata. Tal oli ühe silmahamba peal igeme piiril pruunikas laik, mille pärast veidi muretsesin ning silmahambad olid mu pilgule hirmus kollased. Arst ütles, et kõigil ongi kollasemad ja see laiguke on peetunud kaaries, millega pole vaja midagi teha. Et mõlemal lapsel on hambad suurepärases korras ning jätkaku me samas vaimus. Hea oli kiitust kuulda :) Ma ikka natuke muretsesin, sest hommikune hambapesu ei taha lastel kuidagi käima minna (ununeb, ei viitsi jne) ning õhtul peseb Plika enamasti ise… Aga jah, kõik on hästi. Arst ütles, et hommikul võivadki lapsed ise pesta, peaasi, et õhtul korralikult puhtaks saaks.

Seejärel käisime veel lastega juuksuris kah – mõlema juuksed on nüüd tunduvalt lühemad. Pildid jäid tegemata, nii et illustratsioone seekord pole.

Igal juhul oli viljakas päev :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.