Viimased teise ringi leiud

Sai üle pika aja taaskasutuspoodides väike tiir tehtud – eile Tagega, täna algul üksi, hiljem koos Plikaga. Saaki jagus mõlemasse päeva.

Eile käisime kõigepealt Jenny Kruses. Leidsin sealt Plikale pidžaamapüksid ja paksemast riidest retuusid (2x€0.90) ning uhiuue roosa mütsi (€2):

IMG_7593

Endale ostsin 60 sendi eest seeliku, millel on mõnus materjal ja tegumood, aga kuna riie on ebaühtlaselt pleekinud, siis on kavas see üle värvida. Värv on veel otsustamisel 😀

IMG_7533

Järgmiseks käisime Sõbralt Sõbrale poes, kust minuga lahkus €2 maksnud lilla vöö:

IMG_7582

Lõpetuseks läksime Ülejõe Humanasse – algselt oligi ainult see plaanis, teised jäid lihtsalt tee peale ette 😛 Sain €1 eest 110 suuruses õuepüksid, jäävad Poisi kasvamist ootama. Endale leidsin kena heleda seeliku, maksis €1.50 (originaalhind oli €14.99 – kas Banana Republic on tõesti nii kõva bränd või? Humana müüjate suva pigem, ma pakun):

IMG_7529

Täna käisin enne lastele aeda järele minekut Papiniidu Humanas. Kui eile olid kõik asjad €1.50 ja lasteasjad €1, siis täna vastavalt €1 ja €0.50. Skoorisin €5 eest kaks paari pükse, seeliku, vöö ja kaks laste seljakotti.

Ma teatavasti ei leia kuskilt piisavalt pikki pükse, aga Humanates vaatan vahel selle pilguga, et kui mõned paistavad teistega võrreldes pikemad, siis proovin. Kunagi sain nii paari euroga ühed teksad, nüüd siis kaks paari vabaajapükse. Kummadki pole päris kannani (mul on jala sisekülje pikkus 90 cm ja püksisäärel 85 cm), aga sellise lõike puhul õnneks ei häirinud. Ülevalt istuvad ka hästi, nii et ma olen sigarahul.

IMG_7576

Seelik on täpselt minu lõikega, seljas imeliselt mugav ja nunnu sätendava alläärega. Ma pole seni pruuni üldse kandnud, aga selline tume külmem pruun on täitsa mõnus, võikski rohkem musti riideid taolise pruuni vastu välja vahetada. Pildil on muidugi veel kortsus, aga kui ära triikida, saab super.

IMG_7595

See vöö oli lihtsalt imeilus, jällegi mitte väga minulik. Mul on nüüd kleite vaja, nendega on hea vöid kanda 😛

IMG_7601

Kui Kessu külas käis, mainis ta, et ostis oma plika seljakoti kaltsukast – hea odav ja paras suurus sellisele vanusele. Täna jäid mulle kaks sobivat kotti silma ja polnud pikemat mõtlemist. Mõlemad vajavad küll korralikku pesu, aga usun, et lähevad kenasti puhtaks. Lapsed olid igatahes vaimustuses.

IMG_7573

Eile nägime, et Jenny Kruses oli suurepärane valik ilusaid värvilisi laste rattakiivreid. Plika sai rattaga kaasa sinise kiivri, aga Poisile oli ka nagunii vaja, sestap jätsime selle temale ja läksime täna Plikale uut ostma. Ise valis välja, proovisime pähe, oli kenasti paras. Maksis €6:

IMG_7643

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top