Värske remondi varjuküljed

Kuni tegu on säästuremondi või lihtsalt vana remondiga, on täiesti suva, kui lapsed mingi jama kokku keeravad. Aga uues värskelt remonditud lastetoas ajab iga nende käkk närvi 😀

Eile hommikul tahtis Plika kirjutada. Ma ei viitsinud voodist välja ronida (kõik laste pliiatsid-vildikad on hästi kõrgele ära pandud), ütlesin, et võtku kapist topsist pastakas, aga vaadaku, et Poiss seda kätte ei saa. Otse loomulikult ikkagi sai…

IMG_8695

IMG_8694

Eelmisel pildil on laste värskelt värvitud laud ning peale pastakajoonte on näha ka auke. Neid on seinal veel terve hunnik. Poiss tagus täna haamriga. Mina arvasin naiivselt, et ta neid pulki sisse taob, mille jaoks haamer mõeldud on ja kui ma tuppa jõudsin, oli ta juba üsna korraliku hävitustöö ära teinud:

IMG_8692

Elutoas oli see-eest suht ükskõik, kui ta kuu aega tagasi kirjutuslaua kõrvalt seina täis sodis 🙂 Ma muidugi õiendasin, aga see tapeet on memme ajast ja vajab nagunii värskendust. Ma ei usu, et me siin enne remonti teeme, kui teise poole kasutusse võtame, elutoa sinna kolime ja praegusesse oma magamistoa teeme.

IMG_8292

Võiks ju loota, et Poisil on kahe aasta pärast sama palju aru peas kui Plikal praegu. No et võiks rahulikult kõik joonistustarbed ja plastiliini neile kättesaadavasse kohta jätta…

5 thoughts on “Värske remondi varjuküljed”

  1. Ma sõbralikult naersin kohe 🙂 Meie tegime suures toas remonti enne kaksikute sündi, nüüdseks on kõik kohad täis soditud ja tapeet paanidena maha tõmmatud (oled vbla mu blogist näinud neid pilte). Mõtleme tihti, et kas tasub uus tapeet panna või ootame kuni plika saab ka 4-5 aastseks ja enam ei lõhu. Nüüd saime magamistoa remondi valmis ja nautisime seda ilu lausa 2 kuud, kuni nüüd plika ühest kohast tapeedile näpud taha sai ja natukene tapeeti lahti tõmmatud. Täitsa kurvaks teeb see kõik, aga samas ei jõua alati jaole.

  2. Mina kyll ei saa öelda,et ma tean, mis sa tunned. Elutoa ja magamistoa remont lõpetatud 6 kuud tagasi ja kõik on endine…. Eks seepärast olemegi lastetoa(d) viimaseks jätnud, kuna neil võib igasuguseid ideid pähe tulla..
    Ja samas.. Eks ma vist olen pärs kuri ema kah – poiss yhe korra proovis alla 2selt tapeedile joonistada, sai oma karistuse ja selgitustöö kätte ja rohkem pole olnud.. Samas tydruk pope selliseud asju isegi mõelnud teha 🙂

  3. ic. lastel ikka juhtub, aga ei tasu oodata, et kõik 5-aastaselt aastaselt laheneb. kui on lammutaja-geeniga laps (ma muidugi ei tea, kas tegelikult ka on), siis kõik see jätkub jõudsalt ka veel algklassides. teisest küljest on lootus, et tegusast noormehest, kes varakult käed kõigele külge paneb, kasvab hiljem tubli abiline majapidamisasjades.

  4. Seda need lapsed oskavad. Soovitan sul mikrokäsna, mis ei aja tolmu üles ja saab joonistused seintelt-põrandatelt ära.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top